Новини

13 жовтня 2017
V Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки"

 Створення еластомерних матеріалів для внутрішнього теплозахисного покриття корпусів ракетних маршових двигунів. Особливості метрологічного забеспечення виготовлення гумотехнічних виробів на профільних дільницях авіаремонтних підприємств

27 травня 2017
VI Міжнародна конференція "Космічні технології: сучасне та майбутнє" ДП "КБ"Південне"

 Підприємство прийняло участь у роботі шостої Міжнародної конференції "Космічні технології: сучасне та майбутнє", яка проходила з 23 по 26 травня 2017 року на ДП "КБ"Південне", м. Дніпро Конференцію проводило Державне підприємство "Конструкторське бюро"Південне" ім. М.К. Янгеля" під егідою Міжнародної академії астронавтики. 

10 листопада 2016
ДП "УНДКТІ "ДІНТЕМ" призначено центром теxнічної компетенції

З метою підвищення рівня якості гумотехнічної продукції спеціального призначення (ГТВ СП), що використовується для комплектації озброєння і військової техніки, Наказом ДК «Укроборонпром» від 03.06.2016 р. на ДП «УНДКТІ «ДІНТЕМ» покладено функції з науково-технічного супроводження діяльності у сфері розробки, виробництва та постачання ГТВ СП.  

Завантажити наказ 174-03_06_2016.pdf

06 жовтня 2016
V Міжнародна науково-практична конференція "Мости і тунелі: теорія, дослідження, практика"

 Метою конференції є обговореняя проблем теорії і приктики проектування, будівництва та єксплуотації мостів, тунелів, фундаментів і інших інженерних споруд. . .

16 червня 2016
50 років ДП «УНДКТІ «ДІНТЕМ»

16 червня 2016 року виповнюється 50 років з моменту заснування Державного підприємства «Український науково-дослідний конструкторсько-технологічний інститут еластомерних матеріалів і виробів» – головної наукової організації з еластомерних матеріалів та виробів технічного призначення на їх основі для всіх галузей народного господарства України.

До ювілею підприємства було знято документальний фільм «ДИНТЭМ» КОД НАДЕЖНОСТИ».

Ознайомитися с документальним фільмом.