Новини

11 серпня 2020
Оголошується конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Відповідно до ч.5 ст.6, Закону України "Про науково-технічну жіяльність та Примірного положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної наукової установи. затвердженого Кабінетом Міністрів України від 23.05.2018 №404

02 листопада 2019
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад

Конкурс на заміщення посади начальника композиціїних матеріалів конструкторсько-технологічного відділу як не відбувшийся.

20 вересня 2019
Оголошено переможців конкурсу на вакантні посади

Відбувся конкурс на заміщення вакантрих посад, оголошення результатів закінчення конкурсу

15 серпня 2019
ДП "УНДКТІ"ДІНТЕМ" оголошує конкурс на заміщення посад
  •   начальника лабораторії ФМ і АВ
  •   начальника КТЛ №5

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад до 16 год.00 хв. 14 вересня 2019 року, за адресою: м. Дніпро, вул. Бориса Кротова, 24А

Дата, час і місце проведення конкурсу – 15 вересня 2019 року о

14 год. 00 хв., м. Дніпро, вул. Бориса Кротова, 24А

конкурс на вакантні посади

12 жовтня 2018
Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми розвитку авіаційної техніки"

 Конференція відбулася в рамках Міжнародного авіакосмічного салону "Авіасвіт-XXI" та XV Міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та безпека"

08 жовтня 2018
VI науково-практична конференція "Мости і тунелі: теорія, дослідження, практика"

 Метою конференції є обговорення проблем теорії і практики проектування, будівництва та експлуотації мочтів, тунелів, фундаментів і інших інженерних споруд.

13 жовтня 2017
V Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки"

 Створення еластомерних матеріалів для внутрішнього теплозахисного покриття корпусів ракетних маршових двигунів. Особливості метрологічного забеспечення виготовлення гумотехнічних виробів на профільних дільницях авіаремонтних підприємств

27 травня 2017
VI Міжнародна конференція "Космічні технології: сучасне та майбутнє" ДП "КБ"Південне"

 Підприємство прийняло участь у роботі шостої Міжнародної конференції "Космічні технології: сучасне та майбутнє", яка проходила з 23 по 26 травня 2017 року на ДП "КБ"Південне", м. Дніпро Конференцію проводило Державне підприємство "Конструкторське бюро"Південне" ім. М.К. Янгеля" під егідою Міжнародної академії астронавтики.