План заходів із профілактики та реагуванню у випадку захворювання працівників на короновірус (SARS-CoV-2(2019-nCoV))

 1. Провести серед підлеглих працівників цільовий інструктаж щодо додержання стандартних рекомендацій зі зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусів, а саме:

 1.1     Часто  мити  руки  з  милом   або   обробляти дезінфікуючими засобами.

          1.2  Проводити регулярно прибирання на робочому місці: очищати поверхні,стільниці та двері ручки відповідними засобами для   чищення.

 1.3  Обмежити торкання руками очей, рота, носа, обличчя в цілому.

 1.4 Під час кашлю та чхання, з метою уникнення розповсюдження бактерій, прикривати рот паперовою хустинкою, або зігнутою в лікті  рукою.

 1.5 Уникати контакту з особами, які мають виражені ознаки нежиті.

 1.6 Не споживати сирих або термічно не оброблених продуктів тваринного походження.

 1.7 При підвищенні температури тіла, появі кашлю, ускладненого дихання або нежиті, повідомити керівника підрозділу, якнайшвидше звернутися до лікаря та повідомити попередню історію подорожей, в разі необхідності; при появі таких симптомів на роботі негайно попередити керівника підрозділу та звернутися до лікаря.

 1.8 Обмежити традиційне засобі привітання, що передбачають  дотик один одного: рукостискання, тощо.

 1.9  В разі встановлення діагнозу коронавирус SARS-CoV-2 (2019-nCoV) або захворювання на COVID-19 працівник зобов'язаний негайно повідомити свого безпосереднього керівника.

 1.10 При появі на роботі працівника з гострим респіраторним захворюванням, його слід відокремити від інших працівників та негайно направити до лікаря.

 1.11 Обмежити будь-які  наради  чи  інші колективні засоби  якщо вони не пов'язані безпосередньо з виробничою діяльністю або їх проведення можливе з виростанням електронних засобів комунікацій.

 1.12 У період  з 12.03.20020 до 03.04.2020 в робочі дні до 10-00 повідомляти інспектора з кадрів Любов ПІГІНУ о наявності  працівників на робочих місцях.

Назад до списку статей